محل تبلیغات شما

هند کشوری پر از افسانه و رسم و رسوم های عجیب و غریب که هر توریستی را جذب خودش میکند اما برای هر کسی که می خواهد با تور هند سفر کند، با اولین سوالی که مواجه می شود، این است که هزینه های سفر به هند چقدر است؟ در این میان آن دسته از توریستانی که از نظر بودجه نیز محدودیت دارند، به دنبال جواب این سوال نیز می گردند که ارزان ترین زمان سفر به هند چه زمانی است؟ امروز می خواهیم به هر دو این سوال ها جواب دهیم! با زیما سفر همراه باشید!

 

 

هزینه یک هفته سفر به هند حدودا چقدر است؟

 

اگر به صورت میانگین هزینه یک هفته سفر به هند را در نظر بگیریم، می بینیم که یک سفر یک هفته ای به هند حدود 1،294 دلار برای یک نفر و حدود 2،281 دلار برای یک زوج هزینه دارد. هزینه اقامت در هتل های هند به ازای هر شب اقامت، بین 29 دلار تا 138 دلار به صورت نفری است. در واقع میانگین هزینه اقامت در هتل های هند حدود 51 دلار به ازای هر شب اقامت است. اگر هم بخواهید در هند یک خانه اجاره کنید، باید بین 60 دلار تا 370 دلار را بابت کرایه یک شب خانه در نظر بگیرید. گذشته از این، شما باید هزینه بلیط هواپیما به هند را هم در نظر بگیرید و به ازای هر نفر، حدود 24 دلار تا 49 دلار را به عنوان هزینه تردد و خورد و خوراک هر روز کنار بگذارید. البته راه آسان تر محاسبه هزینه های سفر به هند این است که شما یک  تور ارزان هند  برای خود رزرو کنید و دیگر نگران بخش بندی بودجه خود برای هزینه بلیط هواپیما و هزینه اقامت در هتل های هند نباشید. در واقع با رزرو یک تور ارزان مثلث طلایی هند، هزینه ها به صرفه تر از رزرو جداگانه بلیط هواپیما و هتل در هند برایتان تمام می شود.

 

 

ارزان ترین زمان سفر به هند چه زمانی است؟

 

اگر به دنبال سفر ارزان به هند هستید و می خواهید با کمترین هزینه ممکن به هند سفر کنید، بهتر است که یکی از زمان های زیر را برای سفر به هند انتخاب کنید:

8 ژانویه تا 1 آوریل ( دی تا 13 فروردین)

7 می تا 20 می (19 اردیبهشت تا 31 اردیبهشت)

20 آگست تا نوامبر (30 مرداد تا 28 آبان)

ذکر این نکته هم لازم است که سفر به هند در اواسط ماه سپتامبر تا اواخر ماه سپتامبر (اواخر شهریور تا اواسط مهر) ارزان تر از همه زمان هایی است که در بالا به آن ها اشاره شد.

 

 

کمترین هزینه ای که می توان با آن به هند سفر کرد، چقدر است؟

 

اگر شما بتوانید در سفر به هند بیشترین صرفه جویی را انجام دهید و تمامی نکات لازم برای سفر ارزان به هند را به کار بگیرید، می توانید با داشتن حداقل 107 دلار به ازای هر نفر و هر روز اقامت در هند به این کشور زیبا سفر کنید. البته همان طور که گفته شد، ممکن شدن این سفر ارزان به هند مم به این است که شما هم یک بلیط ارزان هواپیما به هند برای خود رزرو کنید و هم در ارزان ترین هتل های هند اقامت کنید و ریخت و پاش زیادی در تور هند نداشته باشید.

 


سفر لاکچری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی